TÜRK HAVA YOLLARI'DAN ANADOLU-AVRUPA ARASI SEFERLER ÇOĞALIYOR


TÜRK HAVA YOLLARI ANADOLU'DAN DUSSELDORF'A SUNEXPRESS İLE UÇACAK

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu olan ve genellikle iç hat hizmeti veren SunExpress, 2021'in yazında Anadolu - Avrupa uçuş ağını yeni destinasyonlarla süsleyip genişletiyor.Bu uçuş,Zonguldak Havalima'nından Dusseldorf'a olacak.

Zonguldak’tan Düsseldorf’a direkt tarifeli uçuşlar, temmuza kadar haftada bir kez salı günleri olacak ve temmuz - eylül dönemi içerisinde yaklaşık 2 saat 40 dk uçuş süresine sahip olan uçuş, haftada iki kez olmak kaydıyla, salı - cuma günleri gerçekleşecek.

Diyelim ki zonguldak'tan dusseldorf'a vardınız bir süre zaman geçirdiniz işlerinizi hallettiniz ve şimdi dönme vakti yaklaştı.Bunu nasıl yapıcaksınız? gelin birlikte göz atalım.Bulunduğunuz konumdan veya şehir merkezinden Düsseldorf Havalimanı’na ulaşım için yolcular tarafından sıkça tercih edilen en rahat ve hızlı ulaşım seçeneklerinden birisi ise taksidir.Orada sertifikalı taksiler ile rahatlıkla ve hiç bir problem yaşamadan havalimanına gidebilirsiniz. Ödeme seçeneklerini dert etmeyin birçok seçenek mevcut bu taksilerde kredi kartı da bulunan taksiciler ayrıca çocuklu aileler için özel olarak tasarlanmış koltuklar da bulunduruyor değerlendirmeniz tavsiye edilir.

Eğer oturduğunuz lokasyonun dibinden otobüs geçiyorsa bunuda değerlendirebilirsiniz.Çünkü,şehrin çeşitli merkezlerinden bu otobüslere binerek havalimanına ulaşaşım sağlıyabilmeniz mümkün olacaktır.Bir diğer ulaşım tercihi ise tren diyebiliriz bu sizin için hızlı ulaştıran bir sistem olacaktır.Çünkü,havalimanına ulaşım için tercih edebileceğiniz en hızlı alternatiflerden birisi de trenlerdir. Bergish Gladbach merkez istasyonundan biniyorsunuz ve havalimanına kadar trenlerle ulaşım sağlayabiliyorsunuz.

Dusseldorf Hvalimanı'nın yabancısı olmayın isterseniz bir kaç dipnot verelim.Türk Hava Yollarının Anadolu'dan ulaşacağı Düsseldorf Havalimanı’nda toplam üç terminal binası bulunmaktadır. Terminallerde gümrüksüz satış bölümünde bulunan kozmetik ürünlerinden satın alabilirsiniz ve terminallerdeki 60’tan fazla butik ve benzeri takı mağazasından istediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda bu havalimanında farklı tatların sunulduğu farklı restoranlar, kafe ve barlarda yiyecek içecek ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz mümkün. Bunların yanı sıra bir hava alayım derseniz terminal binasının teras katına çıkarak hem uçuşları izleyebilir hemde, çok sayıdaki dinlenme salonunda oturarak dinlenmeyi de tercih edebilirsiniz karar sizin.

Biletlerin durumu ise şuan belli olamakla beraber en ucuz tek yön zonguldak-dusseldorf uçuşu için 450 tl 'den başlıyor.Siz yine de planlı olun. Çünkü biletinizi önceden almanız daha uyguna bilet düşürmenizi sağlayabilir.


Yorumlar

HAVACILIK ADINA YOUTUBE

Popüler Yayınlar