TÜRK HAVA YOLLARI'NIN UÇAN AŞÇILARI HÜNERLERİNİ SERGİLEMEYE KALDIĞI YERDEN DEVAM EDECEKTÜRK HAVA YOLLARI UÇAN AŞÇILARI TEKRAR HİZMETE SOKACAĞINI AÇIKLADI.

Türk Hava Yolları, uçak içi yemek ve sıcak yemek hizmetini Nisan 2021'de yeniden başlattıktan sonra, uçak içi aşçı hizmeti olan Uçan Aşçılar'ın dönüşünü duyurdu; Business Class yolcuları için, sekiz (8) saat veya daha uzun mesafeli uçuşlarda mevcuttur.Türk Hava Yolları ile uzun mesafeli business class yolcuları, havayolu şirketinin ödüllü Uçan Aşçı hizmetinden bir kez daha yararlanabiliyor. 1 Mayıs'tan bu yana, karakteristik beyaz şapkaların sekiz saatten uzun süren uçuşlarda uçakta birinci sınıf yemekler hazırladığı görülüyor.

Uçan Aşçılar, yemek pişirme ve yemek hazırlama işlemlerinden sorumludur. Türk Hava Yolları'nın Uçan Aşçılar tarafından servis edilen yüksek kaliteli yemekleri, daha önce birçok kez “Dünyanın En İyi Uçak İçi İkram Hizmeti” unvanı da dahil olmak üzere birçok ödüle layık görüldü.1 Mayıs 2021 tarihinden itibaren, uzun mesafeli uçuşlarda sekiz saat veya daha uzun yolcular, havayolunun kendini işine adamış uçan şefleri tarafından hazırlanan gurme yemeklerin tadını bir kez daha çıkarabilir.Bulutların üzerinde bir restoranda yemek yeme hissi veriyor.Son on iki aydır seyahat edebilenler için uçmak çok farklı bir deneyim oldu. Havaalanlarında sosyal mesafe, yüz maskeleri ve neredeyse pasaportunuz kadar vazgeçilmez olan negatif test sertifikası, hava yolculuğunun bir parçası ve parçası haline geldi. Gemide ikram ve yemek hizmetleri çoğunlukla her zaman ki benliklerinin gölgesine düşmüş oldu. Bununla birlikte, uçakta yemek yemek gittikçe daha fazla seçenek sunacak ve sizin hizmetinize verilecek diyebiliriz.

Türk Hava Yolları, Nisan ayından bu yana iki saat 15 dakika uçuş süresinden daha uzun olan tüm Business ve Economy Class uçuşlarında uçak içi yemek ve sıcak yemek servisine yeniden başladı. Türk Hava Yolları, İstanbul Lounge'da düzenli yiyecek ve içecek ikramlarının da geri döneceğini belirtti.

Türk misafirperverliğinin en iyisini sergileyen bu yemek servisi hizmeti, Türk Hava Yolları ile seyahat etmeyi gerçekten özel bir deneyim haline getiriyor. Havayolu tarafından çeşitli mutfak ve müşteri hizmetleri odaklı becerilere dayalı olarak seçilen Uçan Şefler , yalnızca en kaliteli ve en taze malzemeleri kullanarak yemek pişirmek ve yemek hazırlamaktan sorumludur.Bütün Türk Hava Yolları yolcularına hayırlı olsun diyelim.


Yorumlar

HAVACILIK ADINA YOUTUBE

Popüler Yayınlar