GİZLİLİK

Gizlilik Politikası

Site Kullanım Koşulları ve Gizlilik Bildirimi

Muhammed KARAGÖZ "www.havacilikadina.com" Web Sitesi’ne hoş geldiniz! Bu siteyi kullandığınızda aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılacaksınız.

Bu koşulları kabul etmiyorsanız lütfen bu siteye girmeyiniz.

www.havacilikadina.com web sitelerinin yayınlanması, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler, kişi ve kuruluşlara yönelik talimat verilmesi, hukuken onların herhangi bir doğrultuya yönlendirmesi amaçlarını ve tebligat niteliğini taşımamaktadır.

Web sitemizde yayınlanan çalışmalar, kaynak gösterilmek suretiyle yayımlanabilir; ancak bu bilgilerin ticari amaçlarla kullanımı Muhammed KARAGÖZ'ün yazılı iznine tabidir. Muhammed KARAGÖZ web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel ve doğru bilgilerle yayınlanmasını temin etmek amacıyla elinden gelen çabayı göstermekle birlikte, Muhammed KARAGÖZ'ün bu bilgilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda açık veya zımni şekilde kefalet veya garanti verdiği yolunda hiçbir taahhüdü bulunmamaktadır.

Kullanıcılar sisteme girmeleri ile birlikte, Muhammed KARAGÖZ tarafından yayınlanan bilgilerin kullanımı sonucunda doğrudan veya dolaylı bir kayıp veya zarar doğması halinde, bu durumun Muhammed KARAGÖZ'ün hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklemeyeceğini açık olarak kabul etmiş sayılırlar.
Sitede yer alan bütün metinler ve/veya hizmetler, önceden kullanıcılara bildirimde bulunmaksızın Muhammed KARAGÖZ tarafından değiştirilebilir. Web sitesi ön bilgi verilmeden kullanım dışı bırakılabilir. Web sitesinde yayınlanmış bilgiler, ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan veya doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

İnsan hataları, teknik veya diğer faktörler nedeniyle hata veya bilgi eksikliği/yanlışlığının veya güncellik yitirmesinin gerçekleşme olasılığı vardır. Muhammed KARAGÖZ sitesinde yer alan bilgilerdeki hata ve eksikliklerden hiçbir şekilde sorumlu bulunmamaktadır.
Bu site Muhammed KARAGÖZ'e ait olup site içerisindeki bilgilerin bir kısmı kendi bir kısmı da diğer kaynaklardan sağlanarak Muhammed KARAGÖZ tarafından yayınlanmaktadır. Sitemizden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler, ilgili kuruluşlar tarafından yayınlanmakta olup, Muhammed KARAGÖZe bağlamamaktadır.

Gizlilik Politikası ve Güvenlik:


Muhammed KARAGÖZ ’ün internet sitesini ziyaret eden herkesin özel hayatına saygı göstermektedir. Sizin hakkınızda toplanan her türlü bilgi öncelikle isteyebileceğiniz hizmetleri sunmak ve size daha iyi hizmet verebilmemiz için kullanılacaktır. Bu da sadece bilginin uygun bir şekilde kullanılmasıyla yapılacaktır. Muhammed KARAGÖZ hiçbir suretle standart prosedürde toplanan kişisel bilgileri üçüncü kişi ve/veya kurumlara satmamayı taahhüt eder. Kişisel olarak sizinle ilgili hangi bilgilere sahip olduğumuzu öğrenme ve gerekirse düzeltmeler yapma hakkına sahipsiniz; ayrıca bu bilgilerin kullanılmamasını isteme hakkına sahipsiniz. İsteklerinizi yerine getirmek için elimizden gelen makul bir şekilde yapılacaktır. Ancak, güvenlik konuları ya da mali düzenlemelerle ilgili bazı yasalar bunu engelleyebilir.

Muhammed KARAGÖZ'ün bu faaliyetleri takip etme sorumluluğu yoktur. Sitemiz tüm web tasarımcılara açık bilgi platformudur. Herkes üye olabilir ve sitem hakkında paylaşım yapabilir. Muhammed KARAGÖZ'ün bu faaliyetleri takip etme yükümlülüğü yoktur. Sitem, 5651 sayılı yasada tanımlanan şekliyle “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, Site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.Bu web sitede bulunan bilgileri kullananlar Muhammed KARAGÖZ'e hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklemeyeceğini açık olarak kabul etmiş sayılırlar. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri; muhammedkaragoz2023@gmail.com  e-posta adresinden veya iletişim formundan bana ulaşabilirler. İhlal olduğu düşünülen içerikler veya kullanıcıların paylaşımları denetlenip sitemizden kaldırılacaktır.

Muhammed KARAGÖZ sayfalarından birinde veya daha fazlasında,( http://www.havacilikadina.com , ) harici internet sitelerine bağlantılar olabilir. MuhammedKARAGÖZ kendisinin işletmediği bu sitelerin kendilerine özgü gizlilik politikalarından hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz. Internet adresi belirtiğimiz sitelerimiz ile ilişkisi olmayan sitelerdir ve bizim Kurumlarımıza ait değillerdir.

Bu siteyi kullanarak Muhammed KARAGÖZ'ün Gizlilik Politikasını kabul ettiğinizi belirtmektesiniz. Kendi isteğimize bağlı olarak, her zaman bu politikada değişiklik, ilave veya çıkartma yapma hakkını saklı tutmaktayız. Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişikliklerin ardından bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.
Saygılarımla...

Bilgi için: (muhammedkaragoz2023@gmail.com)

Yorumlar

HAVACILIK ADINA YOUTUBE

Popüler Yayınlar