HAKKIMIZDA

✈✈✈

HAVACILIK ADINA.COM | ONLİNE DERGİ

Muhammed KARAGÖZ | Hakkımızda | Havacilikadina.com


Merhabalar;
Ben Muhammed KARAGÖZ 1996 İstanbul doğumluyum.Davutpaşa Anadolu Lisesi ve ardından Nişantaşı Üniversitesi-İktisadi,İdari Ve Sosyal Bilimler Fakültesi mezunuyum.Bölüm olarak da "Havacılık Yönetimi"ni bitirdim.

2018 yılında üniversitemin 2.sınıfındayken part time çalışmak üzere  havacılık sektörüne atıldım.Bir müddet Çelebi A.Ş'de Harekat Memuru olarak hem okuyup hem de çalıştıktan sonra üniversitemin son yıllarına geldim.

Üniversiteden mezun olduktan sonra  2019 yılında TGS(Turkısh Ground Services) şirketinde yolcu hizmetleri bölümümde çalışmaya başladım.Güncel olarak TGS şirketin'de vize,pasaport memurluğu görevindeyim.

Aynı zamanda havacılık ile alakalı beğendiğim gelişmeleri sizlerle paylaştığım ve bu gelişmelerin üzerine bilgiler ve yorumlar katarak sizlere ulaştırdığım bir web sitem mevcut.

Muhammed KARAGÖZ | HAVACILIK ADINA.COM | KURUCUSU  


Muhammed KARAGÖZ | Hakkımızda | Havacilikadina.com


HAVACILIK İLE İLGİLİ

GÜNCEL MAKALELER,YORUM VE GÖRÜŞLER

25 Mart 2021' de Havacılıkadına.com sitesinin temelleri atıldı.Sitemizin amacı; global dünyamızda ve ülkemizde yer alan havacılık ile ilgili yorum ve görüşlerimiz çerçevesinde makaleler yazmak.Yazılan makaleleri ise sizlere basit ve erişebilir şekilde ulaştırmaktır.Sitemiz güvenli olup,tüm içeriğimize ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

BİZ KİMİZ?

Havacılıkadına.com olarak havacılık sektörü içerisinde yer alan güncel konular ile ilgili yorum ve görüşlerini okuyucularına aktaran online bir dergidir.

AMACIMIZ

Havacılıkadına.com online dergisi olarak havacılık ile ilgili makaleler paylaşırken okuyucularımızı bu sektör adına bilinçlendirmek ve okuyucularımıza havacılık sevgisini aktarmaktır.

VİZYONUMUZ

Kaliteli,yenilikçi ve farklı içerikler üreten Havacılıkadına.com online dergimizi Türkiye'nin yanı sıra tüm dünyada okuyucularla buluşturup,keyifle okuyabilecekleri, vakit geçirebilecekleri bir digital platform oluşturmak.

MİSYONUMUZ

Havacılıkadına.com online dergisi olarak,doğru ve kaliteli içerik sağlayarak,geniş okuyucu yelpazesiyle beraber okuyucularımızın beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

KALİTE VE ÇEVRE POLİTİKAMIZ

İlgili okuyucularımızın ihtiyaç ve beklentilerini en şeffaf şekilde karşılamak,

Okuyucu tatminsizliğinin nedenlerini araştırmak ve bu gibi durumlar için özeleştirilerde bulunup çözüm üretmek,

Sürekli özgün içerik üreterek online dergimizin güncelliğimizi korumak,

Online dergimizle ilgilenen her okuyucumuza üst düzey hizmet sağlayabilmek,

Online dergimiz içerisinde bulunan her makalemizin estetik olduğuna inanarak yayınlamak ve okuyucu odaklı olmak,

İçerik faaliyetlerinin sürekliliğini sağlamak,

Havacılıkadına.com online dergi olarak 7/24 müşteri destekli olmak,

Online dergi olarak ürettiğimiz her içeriğimizde okuyucularımıza güven vermek.


✈✈✈

Yorumlar

  1. muhammed abim benim be.garizmana hayranım abi.

    YanıtlaSil
  2. sayfanız çok iyi, twitch'te yayın yapıyoruz sizin sayfanızı bir yayınımızda tanıtmak isteriz konseptimize de uygun dilerseniz sayfamıza gelin konuşalım ;

    twitch.tv/alyabagdaciceek

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Lütfen yorum yaparken saygı kurallarını aşmayalım.Teşekkürler...

HAVACILIK ADINA YOUTUBE

Popüler Yayınlar